Menu
Your Cart

Plānotāji skolēniem un skolotājiem ar datumiem - skavots un cietais sējums

Plānotāji ar datumiem  skolēniem un skolotājiem
Parasti ir noderīgi vecāko klašu skolēniem. Piedāvājam apskatīt jau gatavu plānotāju satura variantus. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem, iesūtītajiem paraugiem, maketiem.

Tehniskais apraksts

Iekšlapu saturs. Plānotāju nedēļu lapas ar datumiem un vārdadienām. Piedāvāsim brīvu izvēli ievietot pārējo lapu plānotāja saturā, kurā var iekļaut citu aktuālo informāciju konkrētas skolas audzēkņiem. Piedāvāsim arī mūsu gatavos plānotāju lapu variantus ar noderīgu informāciju – tabulas, formulas, citu informāciju.

Vāks. Individuāli apdrukāts plānotāja vāks ar skolas simboliku, ar jūsu ieteikumiem vai gatavu iesūtīto noformējumu, skolēnu zīmējumiem, fotogrāfijām. Piedāvāsim mūsu dizaina pakalpojumus plānotāja vāku noformēšanai.

Izmērs: 135 mm x 185 mm vai  148 mm x 210 mm

Plānotāji ar datumiem, cietais sējumsParasti ir noderīgi vecāko klašu skolēniem. Piedāvājam apskatīt jau gatavu plānotāja satura variantu. Izgatavosim  pēc individuāliem pasūtījumiem, iesūtītajiem paraugiem, maketiem.Tehniskais aprakstsVāks. Individuāli apdrukāts plānotāja vāks a..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Plānotājs ar datumiem, cietais sējums Piedāvājam apskatīt izgatavotu plānotāja satura variantu. Izgatavojam arī pēc individuāliem pasūtījumiem, iesūtītajiem paraugiem, maketiem.Tehniskais aprakstsVāks. Individuāli apdrukāts plānotāja vāks ar skolas simboliku, ar jūsu ieteikumiem vai g..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Plānotāji ar datumiem, cietais sējums Piedāvājam apskatīt jau gatavu plānotāja satura variantu. Izgatavosim  pēc individuāliem pasūtījumiem, iesūtītajiem paraugiem, maketiem.Tehniskais aprakstsVāks. Individuāli apdrukāts plānotāja vāks ar skolas simboliku, ar jūsu ieteikumiem vai..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Plānotāji ar datumiemParasti ir noderīgi vecāko klašu skolēniem. Piedāvājam apskatīt jau gatavu plānotāja satura variantu Nr.1. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem, iesūtītajiem paraugiem, maketiem. Tehniskais apraksts Vāks. Individuāli apdrukāts plānotāja vāks ar skolas simboliku, ir izm..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Plānotāji ar datumiemParasti ir noderīgi vecāko klašu skolēniem. Piedāvājam apskatīt jau gatavu plānotāja satura variantu Nr.2. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem, iesūtītajiem paraugiem, maketiem. Tehniskais apraksts Vāks. Individuāli apdrukāts plānotāja vāks ar skolas simboliku, ir izm..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)

Pierakstīties jaunumu saņemšanai