Menu
Your Cart

Dienasgrāmatas, mācību darba plānotāji, sekmju un informatīvās grāmatiņas skolēniem

Pie mums ir iespēja pašiem veidot skolas skolēnu dienasgrāmatas saturu no mūsu piedāvātajiem vai arī pēc jūsu ieteikumiem, vai gataviem salikumiem! Mēs piedāvājam individuālu pieeju vāka noformējumam. Piedāvāsim savus dienasgrāmatu vāku dizainus, kā arī pieņemsim jūsu zīmējumus, fotogrāfijas vai gatavus maketus.

Jums tiks nodrošināta individuāla pieeja pasūtījuma izpildē! Operatīva satura veidošana un dienasgrāmatas vāka dizaina izveide. Līguma noformēšana par izgatavošanas un apmaksas kārtību. Zvaniet, mēs ar prieku palīdzēsim izgatavot jums dienasgrāmatas par izdevīgām izmaksām! 

Dienasgrāmatas satura apraksts 

Vāks. Individuāli apdrukāts vāks ar skolas simboliku, izmantojot jūsu ieteikumus vai gatavus iesūtītiem noformējumiem, zīmējumiem. Vāka iesējums pēc izvēles: laminēts un skavots, mīkstais iesējums un  šūtas blokos,  cietajā sējumā.

Iekšlapu saturs. Sagatavosim skolas dokumentam atbilstošā noformējumā.
Piedāvājam krāsainas lapas ar pamatinformāciju par Latviju, tās simboliku un ES dalībvalstīm. Pārējo lapu saturam piedāvā brīvo izvēli. Kurās varēsiet iekļaut aktuālo informāciju konkrētas skolas audzēkņiem.

Nedēļas atvēruma lappuses. Piedāvājumā ir vismaz 10 varianti nedēļu lapām, kas paredzētas sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupām. Ir arī iespēja izveidot tieši jūsu skolas dienasgrāmatai paredzētu nedēļas atvērumu.

Izmēri. Tiek piedāvāts standarta dienasgrāmatas izmērs (170 mm x 215 mm) un mazā izmēra dienasgrāmatas – 135 mm x 185 mm.Standarta – gatavās Skolēnu dienasgrāmatas

Skolēnu dienasgrāmatas ar mūsu salikumu 
Piedāvājam mūsu izveidoto  dienasgrāmatas satura variantu. Šim saturam var izgatavot  individuālu dienasgrāmatas vāka noformējumu. Pieņemsim jūsu zīmējumus, fotogrāfijas vai gatavus maketus. Piedāvāsim savus dizaina pakalpojumus dienasgrāmatas vāku noformēšanai.

Tehniskais apraksts.

Iekšlapu saturs. Skolas dokumentam atbilstošs noformējums. Dienasgrāmatas saturā ir 4 krāsainas lapas ar pamatinformāciju par Latviju un tās simboliku, ES dalībvalstīm.

Dienasgrāmatas nedēļu lapas – stundu ailes no 1–8, Nr. 21. Piedāvājam iespēju izveidot papildus lapas,  kurās var iekļaut citu aktuālo informāciju jūsu skolas audzēkņiem.

Vāks. Izgatavosim pēc Jūsu ieteikumiem. Izmēri. 175 mm x 210 mm, skavota.Pierakstīties jaunumu saņemšanai