Menu
Your Cart

Mācību darba un Laika plānotāji . Lasītāja un mazās dienasgrāmatas.

Mācību un darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt gatavo satura variantu . Izgatavosim dienasgrāmatas vai plānotāja saturu arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts.Iekšlapu saturs. Š..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mācību un darba plānotāji skolēniem Piedāvājam apskatīt gatavo satura variantu . Izgatavosim  saturu arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts.Iekšlapu saturs.  Mēs piedāvājam iespēju brīvi izveidot lapu saturu, kurā var iekļaut citu..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Lasītāja dienasgrāmata .Izgatavojam pēc individuāliem pasūtījumiem.Tehniskais apraksts.Iekšlapu saturs. Redzams paraugs , kādu esam veidojuši. Piedāvājam izgatavot arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem.Vāks. Individuāli apdrukāts vāks ar skolas simboliku, izm..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt gatavo satura variantu NR 1. Izgatavosim dienasgrāmatas saturu arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts.Iekšlapu ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavo satura variantu Nr.2. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem.Tehniskais apraksts.Iekšlapu saturs. Šis ir..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību darba plānotāji skolēniem. Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavo satura variantu NR.4. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem.Tehniskais aprakstsIekšlapu saturs. Šis ir para..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavo satura variantu Nr.3. Izgatavosim pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts. Iekšlapu saturs. Šis ir p..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību darba plānotāji. Var pielietot gan pirmo klašu, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavu satura variantu Nr5. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais aprakstsIekšlapu saturs.  Šis ir paraugs&nb..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)

Mācību darba un Laika plānotājus. Lasītāja un mazās skolēnu dienasgrāmatas var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavos satura variantus. Pieņemam arī individuālos pasūtījumus pēc jūsu iesūtītajiem materiāliem. Dienasgrāmatas un darba plānotāji tiks veidoti skolas dokumentam atbilstošā noformējumā.

Tehniskais apraksts

Iekšlapu saturs ir pieejami gatavi  Laika plānotāja, Pirmklasnieka planotāja, Lasītāja dienasgramatas un mazo dienasgrāmatu satura varianti,  Piedāvājam iespēju brīvi pašiem veidot dienasgrāmatas vai plānotāja saturu, kurā var iekļaut citu aktuālo informāciju konkrētās skolas audzēkņiem. Piedāvāsim mūsu gatavos dienasgrāmatu lapu variantus ar noderīgu informāciju – tabulas, formulas, citu informāciju.

Vāks. Individuāli apdrukāts vāks ar skolas simboliku, pēc jūsu ieteikumiem vai gataviem iesūtītiem noformējumiem – skolēnu zīmējumiem, fotogrāfijām. Piedāvāsim mūsu dizaina pakalpojumus dienasgrāmatu, plānotāju  vāku noformējumam.Vāka materiālam izmantojam kartonu (255 g), laminējam vienpusēji.

Izmēri: 135 mm x 185 mm, 148 mm x 210 mm vai 170 mm x 215 mm.

Stiprinājums : skavots vai iesiets spirālē. 


Pierakstīties jaunumu saņemšanai