Menu
Your Cart

Mazās skolēnu dienasgrāmatas, mācību un darba plānotāji

Mācību un darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt gatavo satura variantu . Izgatavosim dienasgrāmatas vai plānotāja saturu arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts.Iekšlapu saturs. Š..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mācību un darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt gatavo satura variantu . Izgatavosim dienasgrāmatas saturu arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts.Iekšlapu saturs. Šis ir paraugs ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību un darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt gatavo satura variantu NR 1. Izgatavosim dienasgrāmatas saturu arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts.Iekšla..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību un darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavo satura variantu Nr.2. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem.Tehniskais apraksts.Iekšlapu saturs. Šis..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību un  darba plānotāji skolēniem Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavo satura variantu Nr.3. Izgatavosim pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais apraksts. Iekšlapu saturs. ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību un darba plānotāji skolēniem. Var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavo satura variantu NR.4. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem.Tehniskais aprakstsIekšlapu saturs. Šis ir p..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Mazās dienasgrāmatas, mācību un darba plānotāji. Var pielietot gan pirmo klašu, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavu satura variantu Nr5. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem. Tehniskais aprakstsIekšlapu saturs.  Šis ir paraugs..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)

Mazās skolēnu dienasgrāmatas, mācību un darba plānotājus var pielietot gan pirmklasnieki, gan vecāko klašu skolēni. Piedāvājam apskatīt jau gatavos mazo dienasgrāmatu satura variantus. Pieņemam arī individuālos pasūtījumus pēc jūsu iesūtītajiem materiāliem. Dienasgrāmatas un darba plānotāji tiks veidoti skolas dokumentam atbilstošā noformējumā.

Tehniskais apraksts

Iekšlapu saturs ir pieejami pieci gatavi mazo dienasgrāmatu satura varianti. Piedāvājam iespēju brīvi pašiem veidot dienasgrāmatas saturu, kurā var iekļaut citu aktuālo informāciju konkrētās skolas audzēkņiem. Piedāvāsim mūsu gatavos dienasgrāmatu lapu variantus ar noderīgu informāciju – tabulas, formulas, citu informāciju.

Vāks. Individuāli apdrukāts dienasgrāmatu vāks ar skolas simboliku, pēc jūsu ieteikumiem vai gataviem iesūtītiem noformējumiem – skolēnu zīmējumiem, fotogrāfijām. Piedāvāsim mūsu dizaina pakalpojumus dienasgrāmatu vāku noformējumam.Vāka materiālam izmantojam kartonu (255 g), laminējam vienpusēji.

Izmērs: 135 mm x 185 mm, skavots.


Pierakstīties jaunumu saņemšanai