Menu
Your Cart

Aktualitātes RSS Feed

11 Apr Sagaidot Pirmklasniekus 2024./2025. mācību gadam , aicinām pieteikties !
Itta 0 403
Sagaidot Pirmklasniekus 2024./2025. mācību gadam , aicinām pieteikties  izgatavotburtnīcas, klades, dienasgrāmatas un citus palīgmateriālus. Visu var izgatavot vienotā stilā.    Vēl piedāvājam  izgata..
28 Mar Priecīgas un Saulainas Lieldienas !
Itta 0 33
Saulainas, siltas um ģimeniskas Lieldienas !..
13 Mar Izgatavojam Lasītāja dienasgrāmatu!
Itta 0 58
Lasītāja dienasgrāmata paredzēta, lai pierakstītu pārdomas vai atziņas par izlasītu grāmatu. Piedāvājam izgatavot pēc individuāliem pasūtījumiem no jūsu iesūtītajiem materiāliem . Vai izmantot mūsu pi..
07 Feb Aicinām pieteikties skolēnu dienasgrāmatu izgatavošanas izmaksām  2024./2025. m. g .
Itta 0 118
  Lai Jūs varētu ieplānot 2024./2025.gada budžeta izmaksas, aicinām pieteikties skolēnu dienasgrāmatu izgatavošanas aprēķiniem. Atsūtot informāciju par paredzamajiem skaitiem un aptuvenu informāciju p..
11 Jan Izgatavojam diplomus , pateicības un atzinība rakstus - dažādu pasākumu un sporta sacīkšu apbalvojumiem.
Itta 0 122
Izgatavojam diplomus , pateicības un  atzinība rakstus- dažādu pasākumu un sporta sacīkšu apbalvojumiem.  Piedāvājam mūsu dizaineru pakalpojumus , lai veidotu attiecīgo noformējumu vai izgatavosim pēc..
09 Jan Piedāvājam izgatavot  diplomus vai atzinības rakstus arī ziemas noformējumā !
Itta 0 226
  Izgatavosim diplomu, atzinību vai pateicības rakstus ziemas noformējumā !  Esošos dizainus var pielāgot pēc Jūsu vēlmēm. Izgatavosim arī jūsu iesūtīto noformējumu. Pasūtot lielākus skaitus, cenas ti..
22 Dec Novēlam gaišus un priecīgus Ziemassvētkus, veselīgu un veiksmēm bagātu Jauno Gadu!
Itta 0 244
Sniega baltumu, egļu zaļumu, mājas siltumu Ziemassvētkos un Jaunajā gadā !..
21 Nov Izgatavosim Ziemassvētku kartiņas
Itta 0 207
Tuvojoties Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam, izgatavosim apsveikuma atklātnes vai ielūgumus uz pasākumiem. Piedāvāsim mūsu dizainus vai radoši noformēsim Jūsu idejas. Sagatavosim arī WEB formātā elekt..
16 Nov Izgatavosim ielūgumus , apsveikumus dažādiem pasākumiem!
Itta 0 231
Izgatavosim ielūgumus , apsveikumus dažāda veida pasākumiem !  Lielisks veids, kā apsveikt svētkos, kā nosūtīt informāciju  par gaidāmo pasākumu, dzimšanas dienu, kāzām vai citu svinīgu pasākumu:– žet..
15 Nov Daudz laimes Latvijai! Sveicam Valsts svētkos!
Itta 0 153
Daudz laimes Latvijai!Dāviniet saviem tuviniekiem mūsu valsts dzimšanas dienā patiesu prieku un lepnumu par to, ka esam latvieši un dzīvojam skaistākajā zemē – Latvijā!..
02 Nov Darba burtnīca
Itta 0 706
Darba burtnīca izmantojama pirmsskolas, sākumskolas un speciālo skolu skolēniem pirmā desmita apguvē. Materiāls ļauj koriģēt skolēnu izziņas procesus-uztveri, atmiņu, domāšanu, kā arī pilnveido motorā..
01 Nov Attēlu komplekts
Itta 0 495
Piedāvājam iegādāties - Didaktisku materiālu skaņu pareizas izrunas veidošanai.Palīgs darbā logopēdiem, speciālo un vispārizglītojošo pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem, sākumskolas skolotājiem..
Rāda no 1 līdz 12 kopā 40 (Kopā lapu - 4)

Pierakstīties jaunumu saņemšanai