Menu
Your Cart

Burtnīcas, klades, sekmju un informatīvās grāmatiņas

Sekmju un Informatīvās grāmatiņas skolēniem 
Parasti pielieto, sākot no 5. līdz 12. klasei. Piedāvājam apskatīt jau gatavus paraugus sekmju grāmatiņām. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem.

Iekšlapu saturs – ir pieejami 3 gatavi sekmju grāmatiņas satura lapu varianti. Piedāvājam iespēju izveidot lapu saturu arī pēc jūsu prasībām, kurā var iekļaut citu aktuālo informāciju konkrētās skolas audzēkņiem. Piedāvāsim mūsu gatavos sekmju grāmatiņu lapu variantus ar noderīgu informāciju – tabulas, formulas, citu informāciju.

Vāks. Individuāli apdrukāts vāks ar skolas simboliku, ņemot vērā jūsu ieteikumus vai gatavu iesūtīto noformējumu – skolēnu zīmējumus, fotogrāfijas. Piedāvāsim mūsu dizaina pakalpojumus sekmju grāmatiņas vāka noformējumam. Vāka materiālam izmantojam kartonu (255 g), laminējam vienpusēji.

Izmērs: 135 mm x 185 mm, skavots.

Izgatavojam Darba burtnīcas , klades un žurnālus pēc individuāliem pasūtījumie. Piedāvāsim mūsu izstrādātos salikumus. 


Izgatavojam skolēnu burtnīcas un klades ar individuālu vāka noformējumu – vienam skolēnam, klasei, visai skolai!Visu var izgatavot vienotā stilā, izskatīsies labi uz jebkura darba galda, iederēsies jebkurā pasākumā.Darba plānotāji un žurnāli – pierakstiem, statistikai, atska..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Sekmju grāmatiņas un Informatīvās grāmatiņas skolēniem Parasti pielieto, sākot no 5. līdz 12. klasei. Piedāvājam apskatīt jau gatavu paraugu sekmju grāmatiņai. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem, izmantojot jūsu iesūtītos maketus un paraugus.Iekšlapu saturs - Piedāvājam gatavu ..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Sekmju grāmatiņas un Informatīvās grāmatiņas skolēniem Parasti pielieto, sākot no 5. līdz 12. klasei. Piedāvājam apskatīt  jau gatavu paraugu sekmju grāmatiņām. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem, izmantojot jūsu iesūtītos maketus un paraugus.Iekšlapu saturs - Piedāvājam g..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Sekmju grāmatiņas un Informatīvās grāmatiņas skolēniem Parasti pielieto, sākot no 5. līdz 12. klasei. Piedāvājam apskatīt  jau gatavu paraugu sekmju grāmatiņām. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem, izmantojot jūsu iesūtītos maketus un paraugus.Iekšlapu saturs - Piedāvājam g..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Pierakstīties jaunumu saņemšanai