Menu
Your Cart

Piegāde

Pasūtījumu Piegāde

Pasūtījumus apstrādā darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.30. Ja pasūtījums veikts citā laikā, tas tiks apstrādāts nākamajā darba dienā. Ja mums pēc pasūtījuma saņemšanas radīsies papildu jautājumi, mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu informāciju. Jums tikai jāveic pirkums un jāizvēlas ērtākais piegādes saņemšanas veids. Par tālāko pirkuma apstrādes procesu parūpēsimies mēs! 

*Piegādes laiks ir atkarīgs no pasūtījuma apjoma un izvēlēto preču veida un apmaksas. Prece tiek izsūtīta pēc apmaksas veikšanas. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mūsu interneta veikalu pa e-pastu: itta.romanovska@vietaskolai.lv vai tālruni 29152327.

Preču piegādes veidi –

 

Preču piegāde uz pakomātiem -

Ja piegāde tiek veikta uz pakomātu, Jūs saņemsiet informatīvo īsziņu uz Jūsu mobilo telefonu ar pakomāta atvēršanas kodu. Piegādes maksa līdz 5 kg,  Omniva  pakomātiem visā Latvijā ir 3.03 EUR., ja ir lielāka apjoma pasūtījums izmaksas tiek saskaņotas.

 

Kurjerpiegāde Latvijas teritorijā -

Tiešā piegāde Latvijas teritorijā notiek ar Omnivas kurjerpasta starpniecību uz pasūtījumā norādīto adresi. Kurjera piegādes maksa Latvijas teritorijā ir  atkarīga no preces svara un piegādes atrašanās vietas.

 

Tiešā piegāde -

Pasūtījumu iespējams saņemt norādītajā adresē. Pakalpojums pieejams tikai Rīgā.

Cena: no 12 EUR. Ja pirkuma vērtība ir virs 150 EUR, piegāde Rīgā ir bez maksas.

Piegādes laiks*: 2-3 darba dienas.

 

Preču izsniegšana noliktavā -

Pasūtītās preces ir iespējams saņemt arī noliktavā - atkarībā no pasūtītās preces izmēriem un svara. Jā vēlaties personīgi ierasties pēc pasūtījuma, lūdzu iepriekš saskaņojiet preču saņemšanas vietu, datumu un laiku ar Klientu apkalpošanas centru pa tālr. 29152327. Ja veicat pasūtījumu interneta veikalā, kā piegādes veidu izvēlēties „Pasūtījumu izņemšu pats”.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai