Menu
Your Cart

Metodiskie materiāli - spēles

Piedāvājam mācību metodiskos materiālus, kuri ir tapuši sadarbībā ar logopēdiem un pedagogiem. Metodiskie materiāli  tiek izmantoti pedagogu un logopēdu ikdienas darbā , kā palīglīdzekļi. Izgatavojam metodiskos materiālus arī pēc individuāla pasūtījuma vai projekta.Didaktisks materiāls skaņu pareizas izrunas veidošanai.Palīgs darbā logopēdiem, speciālo un vispārizglītojošo pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem, sākumskolas skolotājiem un vecākiem.Tas veidots kā didaktisks materiāls - skaņu izrunas traucējumu novēršanai, valodas vispusīgai attīstīšanai u..
290,40€
Bez nodokļa:240,00€
Alfabēta burtu kartīšu komplekts latviešu valodā.Piedāvājam, iespēju, iegādāties kartītes ar latviešu alfabēta burtiem un divskaņiem, pieturzīmes "." "!" "?"Kopā 75 kartītes.Izmērs: 7 cm x 14 cm un 11 cm x 14 cm Izgatavotas no kartona, laminētas...
6,96€
Bez nodokļa:5,75€
Attēli skaņu izrunas pārbaudeiPalīgmateriāls logopēdiem! Attēlo skaņas atrašanas vietu vārdā. Komplektā: 4 lapas, laminētas. Izmērs: A4..
6,30€
Bez nodokļa:5,21€
Piedāvājam iespēju iegādāties kartītes ar krievu alfabēta burtiem un grūti izrunājamo burtu savienojumus, pieturzīmes "." "!" "?".Apraksts par alfabētu burtiem un skaņām.Izmērs: 7 cm x 14 cm un 11 cm x 14 cm.Izgatavotas no kartona, laminētas...
6,96€
Bez nodokļa:5,75€
Spēle māca un paplašina bērna vārdu krājumu, māca attīstīt iztēli, loģisko domāšanu, vingrināt redzes uzmanību, paplašināt vārdu krājumu, veicināt teikumu saistīta stāstījuma veidošanu, attīstīt fonemātisko dzirdi..Vecums: 3 -10 gadi Saturs: 22 ilustrētas kartītes, spēles instrukcija. ..
3,80€
Bez nodokļa:3,14€
“MĪKLU LOTO” ar kuras palīdzību bērns interesantā, nepiespiestā un aizraujošā formā varēs ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņas L  izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu krājumu, attīstīt tēlaino uztveri un loģisko domāšanu.Spēle- metodiskais materiāls „MĪKLU LOTO”, paredzēta ..
5,45€
Bez nodokļa:4,50€
Piedāvājam iespēju iegādāties kartītes ar cipariem.Izmērs: 7 cm x 14 cm .Izgatavotas no kartona, laminētas...
3,51€
Bez nodokļa:2,90€
“MĪKLU LOTO” ar kuras palīdzību bērns interesantā, nepiespiestā un aizraujošā formā varēs ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņas R  izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu krājumu, attīstīt tēlaino uztveri un loģisko domāšanu.Spēle-metodiskais materials  „MĪKLU LOTO..
5,45€
Bez nodokļa:4,50€
Mīklu loto komplekts (L,R kopā)“MĪKLU LOTO” ar kuras palīdzību bērns interesantā, nepiespiestā un aizraujošā formā varēs ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņas L un R izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu krājumu, attīstīt tēlaino uztveri un loģisko domāšanu.Spēle- metodiskais ..
9,68€
Bez nodokļa:8,00€
Paredzētas  skaņu analīzes veikšanai vārdā.Sastāv no sloksnītēmZaļā krāsā - vārdiDzeltenā krāsā - zilbesSarkanā krāsā - patskaņiZila krāsā - balsīgie līdzskaņiMelnā krāsā - nebalsīgie līdzskaņiKomplektā pa 30 gab.. no patskaņiem, līdzskaņiem.14 gab - zilbes7 gab. - vārdi izgatavotas no pla..
8,25€
Bez nodokļa:6,82€
Signālkartītes / 3 kartīšu komplekti/ latviešu valodai.Darbam ar grupu atbildes pārskatāmībai. Apraksts: sastāv no 3 kartītēm.Izmērs: 14 cm x 6 cm..
2,50€
Bez nodokļa:2,07€
Spēle paredzēta morfoloģijas vielas apguvei vai atkārtojumam kā pamatskolā, tā vidusskolā. Spēles pamatideja gūta profesores I. Maslo nodarbībās. Spēles darbība: Viena spēle paredzēta 1 – 3 skolēnu grupai (vēlams grupas veidot pēc zināšanu līmeņiem). Katrai grupai paredzēta viena spēle. Skolēni ..
8,53€
Bez nodokļa:7,05€
Signālkartītes / 5 kartīšu komplekti/ krievu valodai.Darbam ar grupu atbildes pārskatāmībai.Apraksts: sastāv no 5 kartītēm. Un informācijas lapu par krievu valodas burtiem un skaņām.Izmērs: 14 cm x 6 cm..
2,50€
Bez nodokļa:2,07€
Metodiskais materiāls krievu valodai.Cien. logopēdi, skolotāji un vecāki!Piedāvājam spēli - metodisko materiālu "Spēlējam – attīstām runu". Spēle palīdz attīstīt dzirdes un redzes uztveri, atmiņu, iztēli un loģisko domāšanu.Spēle domāta pirmsskolas bērniem.Papildus šo spēli var izmantot darbam ar ..
4,96€
Bez nodokļa:4,10€
LOTO-ЗАГАДКИ –  "Р"Cienījamie logopēdi, audzinātāji un vecāki! Piedāvājam jums loto spēles, ar kurām bērns varēs interesantā, nepiespiestā, aizraujošā veidā ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņu izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu krājumu, attīstīt tēlaino uztveri, aktīvo uzmanību,..
4,96€
Bez nodokļa:4,10€
ЛОТО - ЗАГАДКИ "Л"Cienījamie logopēdi, audzinātāji un vecāki! Piedāvājam jums loto spēles, ar kurām bērns varēs interesantā, nepiespiestā, aizraujošā veidā ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņu izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu krājumu, attīstīt tēlaino uztveri, aktīvo uzmanību, loģis..
4,96€
Bez nodokļa:4,10€
ЛОТО - ЗАГАДКИ "Ч"Cienījamie logopēdi, audzinātāji un vecāki! Piedāvājam jums loto spēles, ar kurām bērns varēs interesantā, nepiespiestā, aizraujošā veidā ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņu izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu krājumu, attīstīt tēlaino uztveri, aktīvo uzmanību, loģis..
4,96€
Bez nodokļa:4,10€
ЛОТО - ЗАГАДКИ "C,Ц,З"Cienījamie logopēdi, audzinātāji un vecāki! Piedāvājam jums loto spēles, ar kurām bērns varēs interesantā, nepiespiestā, aizraujošā veidā ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņu izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu krājumu, attīstīt tēlaino uztveri, aktīvo uzmanību, l..
4,96€
Bez nodokļa:4,10€
LOTO-ЗАГАДКИ – KOMPLEKTS "Р", "Л", "Ч", "C,Ц,З" – LOGOPĒDISKO SPĒĻU SĒRIJACienījamie logopēdi, audzinātāji un vecāki! Piedāvājam jums loto spēles, ar kurām bērns varēs interesantā, nepiespiestā, aizraujošā veidā ne tikai automatizēt (nostiprināt) pareizu skaņu izrunu, bet arī paplašināt savu vārdu k..
18,15€
Bez nodokļa:15,00€
Rāda no 1 līdz 19 kopā 19 (Kopā lapu - 1)

Pierakstīties jaunumu saņemšanai