Menu
Your Cart

Skolēnu Dienasgrāmatas - izgatavošana

Dienasgrāmatas sākumskolām - izgatavojam pēc individuāliem pasūtījumiem.Piedāvājam izmantot jau esošus (gatavos) nedēļu lapu variantus. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem vai paraugiem. Piedāvāsim individuālu pieeju dienasgrāmatas vāka noformējumam. Piedāvāsim savu dizainu, kā arī pieņem..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Skolēnu dienasgrāmatas pamatskolām  -  izgatavojam pēc individuāliem pasūtījumiem.Piedāvājam izmantot jau esošus (gatavos) nedēļu lapu variantus. Izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem vai paraugiem. Piedāvāsim individuālu pieeju vāka noformējumam. Piedāvāsim savus dizain..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Skolēnu dienasgrāmatas vidusskolām izgatavojam pēc individuāliem pasūtījumiem.Piedāvājam izmantot jau gatavos nedēļu lapu variantus, izgatavosim arī pēc individuāliem pasūtījumiem vai paraugiem. Mēs piedāvājam individuālu pieeju vāka noformējumam. Piedāvāsim savus dienasgrāmatu vāku dizainus, kā arī..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Skolēnu dienasgrāmatas speciālajām skolām  –  izgatavojam pēc individuāliem pasūtījumiem. Izmaksas tiek aprēķinātas individuāli. Jums tiks nodrošināta individuāla pieeja pasūtījuma izpildē. Operatīva satura veidošana, vāku dizaina izveide. Tehniskais apraksts Vāks. Individuāli ap..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Skolēnu dienasgrāmata ar gatavo saturu.Piedāvājam izgatavot dienasgrāmatas ar mūsu izveidoto satura variantu. Dienasgrāmatas var izgatavot neierobežotā daudzumā. Var izgatavot vienam skolēnam, klasei.Piedāvājam šim saturam izgatavot arī individuālu dienasgrāmatas vāka noformējumu. Pieņemsi..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Nedēļas atvēruma lappuses un vāku paraugi.Piedāvājumā dažādi varianti nedēļu lapām, kas paredzētas sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupām. Ir arī iespēja izveidot tieši jūsu skolas dienasgrāmatai paredzētu nedēļas atvērumu. Izmēri. Tiek piedāvāts standarta dienasgrāmatas iz..
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)

Pie mums ir iespēja pašiem veidot skolas skolēnu dienasgrāmatas saturu no mūsu piedāvātajiem vai arī pēc jūsu ieteikumiem, vai gataviem salikumiem! Mēs piedāvājam individuālu pieeju vāka noformējumam. Piedāvāsim savus dienasgrāmatu vāku dizainus, kā arī pieņemsim jūsu zīmējumus, fotogrāfijas vai gatavus maketus.

Jums tiks nodrošināta individuāla pieeja pasūtījuma izpildē! Operatīva satura veidošana un dienasgrāmatas vāka dizaina izveide. Līguma noformēšana par izgatavošanas un apmaksas kārtību. Zvaniet, mēs ar prieku palīdzēsim izgatavot jums dienasgrāmatas par izdevīgām izmaksām! 

Dienasgrāmatas satura apraksts 

Vāks. Individuāli apdrukāts vāks ar skolas simboliku, izmantojot jūsu ieteikumus vai gatavus iesūtītiem noformējumiem, zīmējumiem. Vāka iesējums pēc izvēles: laminēts un skavots, mīkstais iesējums un  šūtas blokos,  cietajā sējumā.

Iekšlapu saturs. Sagatavosim skolas dokumentam atbilstošā noformējumā.
Piedāvājam krāsainas lapas ar pamatinformāciju par Latviju, tās simboliku un ES dalībvalstīm. Pārējo lapu saturam piedāvā brīvo izvēli. Kurās varēsiet iekļaut aktuālo informāciju konkrētas skolas audzēkņiem.

Nedēļas atvēruma lappuses. Piedāvājumā ir vismaz 10 varianti nedēļu lapām, kas paredzētas sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupām. Ir arī iespēja izveidot tieši jūsu skolas dienasgrāmatai paredzētu nedēļas atvērumu.

Izmēri. Tiek piedāvāts standarta dienasgrāmatas izmērs (170 mm x 215 mm) un mazā izmēra dienasgrāmatas – 135 mm x 185 mm.Standarta – gatavās Skolēnu dienasgrāmatas

Skolēnu dienasgrāmatas ar mūsu salikumu 
Piedāvājam mūsu izveidoto  dienasgrāmatas satura variantu. Šim saturam var izgatavot  individuālu dienasgrāmatas vāka noformējumu. Pieņemsim jūsu zīmējumus, fotogrāfijas vai gatavus maketus. Piedāvāsim savus dizaina pakalpojumus dienasgrāmatas vāku noformēšanai.

Tehniskais apraksts.

Iekšlapu saturs. Skolas dokumentam atbilstošs noformējums. Dienasgrāmatas saturā ir 4 krāsainas lapas ar pamatinformāciju par Latviju un tās simboliku, ES dalībvalstīm.

Dienasgrāmatas nedēļu lapas – stundu ailes no 1–8, Nr. 21. Piedāvājam iespēju izveidot papildus lapas,  kurās var iekļaut citu aktuālo informāciju jūsu skolas audzēkņiem.

Vāks. Izgatavosim pēc Jūsu ieteikumiem. Izmēri. 175 mm x 210 mm, skavota.Pierakstīties jaunumu saņemšanai