Menu
Your Cart

Par mums

Poligrāfijas pakalpojumi mācību iestādēm un uzņēmumiem, sākot ar idejas un dizaina izstrādi un beidzot ar druku.

Mūsu uzņēmuma specifika ir visa veida poligrāfisko darbu izpilde izglītības iestādēm, to pasniedzējiem un logopēdiem. Esam atpazīstami ar skolēnu dienasgrāmatu, darba plānotāju, sekmju grāmatiņu, skolotāju darba žurnālu izgatavošanu, kā arī visa veida prezentācijas materiālu un metodisko materiālu izdošanu un pārdošanu. Izgatavojam metodiskos materiālus - logopēdiem, skolotājiem arī pēc individuāla pasūtījuma. Mūsu piedāvājumā ir vairāki metodiskie materiāli, kuri ir tapuši sadarbībā ar logopēdiem un pedagogiem. Metodiskie materiāli tiek pielietoti pedagogu- logopēdu ikdienas darbā, kā palīglīdzekļi.

Veicam dizaina un maketu sagatavošanu reklāmas materiālu darbiem – drukai un sociālajiem tīkliem.

Drukas darbu veikšanai piesaistām dažādu jaudu un iespēju tipogrāfijas un pēcapstrādes uzņēmumus atbilstoši nepieciešamajam darbam. Vienmēr iesakām klientam piemērotāko, ekonomiskāko un kvalitatīvāko risinājumu.


Darbus var veikt šādās tehnoloģijās

Ofsetā – izdevīgs lieltirāžas darbiem, darbiem, kas paredzami dažādai apstrādei.

Digitālā drukā – izdevīga maztirāžas darbiem un ātriem izpildes termiņiem.
Sietspiedē – šāds iespiešanas veids ir īpaši populārs vizītkaršu ražošanā, kā arī, piemēram, veidlapām, aploksnēm, ielūgumiem, diplomiem, apsveikuma kartītēm u. c. To ļoti bieži izmanto visa veida prezentreklāmas apdrukai.
Lielformāta druka – izdevīga maztirāžas darbiem – plakātiem, banneriem. Var pielietot ārpus telpām. Ir iespēja apdrukāt arī plēves, stiklu, kartonu u. c.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai